Форд з Британської дорожньої служби

У минулому житті цей форд працював у дорожній службі в Англії. Але потім з ним стались ми і все дуже круто помінялось :D
Кошти на купівлю та пригон авто зібрав @mv.vito разом зі своїми підписниками в рамках розіграшу мандрівки в Перу, а наш постійний мисливець на оркодавів у Британії @taras.stupynets знайшов та придбав цього звіра. Зокрема обрали його через те, що у зв’язку з роботою в дорожній службі вже була встановлена потужна лебідка, а двигун 3.0 - це рідкість для фордів, але також це екстра-надійність. Далі наш друг та волонтер із США Террі Робертович (пану 77 років, на секундочку!) перегнав авто з Англії до Перемишля, де за підтримки @o.smila перевіз його через кордон і передав в золоті руки @marik_patrol_y61. Після ремонту та обслуговування, які вже зі свого збору покрили нові власники, автівка відправилася на фарбування до @ivanstorozhka, @vova.blyzniuk та @volodymyr_kinash, а далі @anastasiapopil подбала про купівлю та встановлення нової резини. В кінці минулого місяця @anastasiapopil відвезла оркодав в інший кінець країни на його нову роботу - в ЗСУ. 
Вам може здатися, що ви дивитеся на якийсь один черговий автомобіль. Але насправді ви дивитесь на результат роботи великої команди людей, яка продовжує працювати на перемогу щодня. 

Саме авто: 4’400 GBP
Пригон в Україну: 345 GBP + 1’030 EUR + 8’556 UAH
Ремонт і шини: 90’362 UAH
Перегон зі Львова військовим: 8’052 UAH
Всього (з похибкою на конвертацію валют): 363’000 грн.

Ще трохи фото з процесу підготовки та перегону:

Made with