Продуктовий бус для Brave Ukrainians

Нещодавно підготували цього красеня-буса нашим колегам з благодійного фонду "Brave Ukrainians". Їх підопічним потрібен був вантажний бус, щоб возити на передок продукти та побутові речі, аби не витрачати на це ресурси пікапів.
Бус купили в Бельгії. Він був повністю голий, по суті лише з кузовом, з дірявим дахом та голими стінами, навіть без освітлення. Взагалі це зовсім не той стан машини, в якому ми їх купуємо зазвичай, але тут перед нами стояв вибір: або взяти цей бус за дуже низькою ціною і приділити більше часу й зусиль ремонту, або купити втричі дорожчий і все одно вливати кошти в ремонт. Ми обрали складніший варіант :) 
Поміняли повністю ходову, паливну та охолоджувальню систему промили й прочистили, провели повне ТО та поставили нову гуму, звісно :) Всередині бус обшили хорошими ДСП, зашили спеціальною тканиною та утеплили.
До речі, у своїх соцмережах ми розповідали про те, що інколи купуємо шини на місці покупки авто (хоча це дорожче), щоб воно безпечно доїхало до України. Тут був саме такий випадок: в комплекті з бусом йшли літні й дуже лисі шини, тому ми придбали нові прямо в Бельгії. Наступного дня випав настільки потужний сніг, що частину автострад взагалі перекрили.
Загальна вартість буса та всіх робіт склала 365’000 UAH, які зібрали й оплатили @braveukrainians_foundation, зараз автівка уже передана до Національної гвардії України. Хай слугує довго! ✊

Made with