Авто для адаптивного атлетаДмитра Новгородського

Минулого тижня передали одну з наших кращих автівок @dmytro_novhorodskyi. Крім того, що провели повне ТО та придбали якісні шини General, встановили надпотужну LED-балку для роботи вночі, лебідку з робочою масою 8 тонн та шноркель для роботи в умовах повного бездоріжжя.
У квітні 2014 з початком АТО Дмитро вступив до лав 93 ОМБр, а згодом під час виконання бойового завдання втратив ногу. Після реабілітації та встановлення протезу, він знайшов себе у кросфіті, а пізніше потрапив на міжнародні змагання у США. Там він двічі представляв Україну, виборов перше та друге місце і потрапив у трійку найкращих адаптивних атлетів світу, на секундочку!
З початком повномасштабного вторгнення Дмитро одразу пішов до військкомату, де отримав відмову через ногу. Але він не здався і пробився у 98 ОБ ТрО, а згодом перейшов у 3 ОШБр, де зараз обіймає посаду тво командира мінометної батареї.Побратими шуткують: «Дмитро своїм прикладом довів, що для того, щоб дійти до війни, потрібні не ноги, а яйця».
Разом із Дмитром дякуємо чудовим людям компанії @vitech.software. Це авто було повністю оплачене коштами працівників компанії, які вони зібрали на внутрішньому новорічному аукціоні. Друзі, ваш вклад - це кнопка “пуск” у всьому ланцюжку допомоги, саме з вашого донату з’являється можливість готувати оркодави.Маємо за честь допомагати таким людям, як Дмитро, та мати таку підтримку, як команда VITech. 
Разом переможемо! ✊🏻🇺🇦

Made with