Бус Маука

Друзі, хочемо поділитися із вами одним дуже запізнілим, але важливим звітом. У листопаді минулого року @travel__bastards розіграв мандрівку на Свальбард, а за зібрані кошти ми підготували бус для нашого друга @skaskiv. Бус уже давно виконує свою роботу, дружина переможця розіграшу @labovova @vira.labo уже побувала в мандрівці, а ось тепер ми хочемо поділитися деталями :)
Придбали цю чудову повнопривідну Mitsubishi Delica у Великобританії (дякуємо @taras.stupynets та @snowwhite_lr за допомогу з купівлею та пригоном). Як завжди - зробили ходову, встановили новий генератор, на додачу - перебрали мотор, замінили свічки та датчик колінвала. А ще додали оффроадного тюнінгу: встановили багажник та шноркель, “взули” у надійні шини Cooper Discoverer A/T + на додачу придбали такі ж 2 штуки на запас.
А ще в цього буса є ім’я - Маука. Богдан побачив на панелі фігурку гавайської дівчини, а Mauka з гавайської перекладається як “в сторону гір”. Ідеальний план після перемоги, чи не так?
_______________________________________________________Саме авто: 230’000 UAHПригон в Україну: 46’833 UAHРемонт, запчастини та тюнінг: 110’128 UAHВсього: 386’961 UAH (~9'500 EUR)

Made with