Ісузу для Берсерка

Illustration

Минулого тижня ми передали ще одного звіра Isuzu D-max 3.0 Rodeo для нашого товариша @perun_san . Попередньо перебрали в ній ходову частину, замінили повний комплект щеплення: корзину, диск; встановили нові шини й запаску (наші улюблені All Terrain BF Goodrich 121), замінили масло й фільтри мотору, а також масло в мостах та коробці передач. Повністю почистили й перевірили паливну систему, пофарбували та встановили броню товщиною 8мм. Як каже Тарас, виконали “наш стандартний пакет” і передали автівку військовим на її нову роботу :) 
Кошти на купівлю цього звіра (7720 EUR) та його обслуговування, покупку резини і встановлення бронювання (104'880 UAH) зібрав @mv.vito разом із вами! Дякуємо, що невтомно продовжуєте підтримувати ЗСУ!
Цікаво, що перший оркодав ми передали цим хлопцям ще у червні минулого року, і він пройшов разом із ними Запоріжжя, Херсон і Бахмут, досі не вийшов з ладу, ні разу не був на ремонті та продовжує свою службу! Це саме та надійність, якої ми прагнемо, і в яку вкладаємо стільки зусиль і коштів, бо хочемо, щоб наші машини робили роботу, а не стояли без діла на ремонті.
На першому фото з бійцями - той самий ісузу, що ми передали минулого тижня, а внизу - минулорічна L200 тільки-но зроблена і через 10 місяців в роботі з хлопцями. Гортайте карусель, щоб побачити автівку-ветерана 🙂

Made with